• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

F1 2021 (X1/XSX)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

V oficiální videohře FIA MISTROVSTVÍ SVĚTA FORMULE JEDNA, F1 2021, má každý příběh svůj začátek. Užij si strhující nové vlastnosti F1 2021 včetně vzrušujícího nového příběhového režimu „Braking Point“ nebo kariéry pro dva hráče a dostaň se ještě blíž startovnímu roštu díky možnosti „skutečného začátku sezóny“. Dostaň svůj tým na vrchol v oceňovaném desetisezónním kariérním režimu „Můj tým“, nebo závoď s přáteli na jednom zařízení či po internetu. Ponoř se do největšího závodního spektáklu planety a utkej se s autentickými protivníky v podobě dvaceti závodních hrdinů v deseti ikonických týmech sezóny 2021.

 • „Braking Point“ – vzrušující nový příběhový zážitek.
 • Nové způsoby hraní: kariéra pro dva hráče a „skutečný začátek sezóny“.
 • Režim Můj tým – vytvoř si pilota, vyber sponzora, dodavatele motorů, najmi spolujezdce a pusť se do závodění jako 11. tým na startovním roštu.
 • Rozšířené statistiky řidiče nyní obsahují vlastnost „Soustředění“ a nové události, jejichž vyřešení je pro tým kriticky důležité.
 • Split screen - Závodění dvou hráčů na rozdělené obrazovce.
 • Možnost bezstarostného závodění pro poklidný závodní zážitek i režim pro experty, ve kterém si přijdou na své zkušení hráči.
 • Oceňovaný desetisezónní režim kariéry, ve kterém na tebe čekají aktualizované programy výzkumu, vývoje a tréninku a také nový režim rychlé cvičné jízdy.
 • Čeká na tebe také Formule 2, nejostřejší tréninkové kolbiště pro seriál F1, a to ve variantě s krátkou, střední i úplnou sezónou. K dispozici je obsah pro ročníky 2020 i 2021*.
 • Elektronický sport – herní prostor pro online kvalifikační akce, nejnovější zprávy a také možnost sledovat nové závody F1 Esports Challenger a Pro Series.
 • Další způsoby závodění: časovka, kratší sezóna, režim Grand Prix a možnost znovu prožít okamžiky slávy díky automatizovaným sestřihům, které lze ukládat.
 • Závoď online ve hře pro více hráčů: Společenské i hodnocené závody, nový režim rychlého připojení, ligy, upravitelné barvy vozů a týdenní akce.

Parametry produktu

Katalog. číslo 54423 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma Xbox One, Xbox Series X
Typ distribuce Krabicová Výrobce Codemasters
Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty