• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Dvojitý penál na tužky FC Barcelona: Dva zipy (22 x 11 cm) modrý polyester

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální penál z katalogu produktů s licencí slavného španělského fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní dvouprostorový penál na tužky v barvách a se znakem slavného španělského fotbalového klubu FC Barcelona. Zapínání na zip. Rozměry: 22 x 11 cm Materiál: Polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 69734 Záruka 2 roky
Barva modrá Motiv Fotbal

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty