Sony Dualshock 4 V2 Ovladač - Půlnoční modrá (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bezdrátový ovladač DualShock 4 definuje tuto generaci hry a kombinuje revoluční funkce a pohodlí s intuitivním a přesným ovládáním. Vyvinuté analogové páčky a spouštěcí tlačítka umožňují bezkonkurenční přesnost při každém pohybu, zatímco inovativní technologie nabízejí vzrušující způsoby, jak zažít své hry a sdílet své skvělé okamžiky.

Parametry produktu

Katalog. číslo 49332 Záruka 2 roky
Platforma PS4 Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty