• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

DOOM Limited Edition Medallion Collection

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Udržujte svůj multiplikátor na x32, získejte tyto medaile a dosáhněte konečného hodnocení 'Slayer'! Na památku tohoto vydání hry je tato sada 3 medailonů v režimu Arcade Mode celosvětově omezena na rok 2016. Každý medailon má silně reliéfní oboustranný design a představuje Barona pekla na medailonu pozlaceném 24k zlatem, Cacodemona na medailonu potaženém stříbrem 0,999 a Pinkyho na starožitném bronzovém medailonu. Součástí každého medailonu je také stoja n v prezentačním boxu.

Parametry produktu

Katalog. číslo 90808 Záruka 2 roky
Motiv Doom Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty