• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

DJ Hero mikrofon (X360) (BAZAR) (S360DJHMIC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

USB připojení. Navrženo pro DJ Hero . Bude také fungovat na jiných kytarových hrách. Vysoce výkonný mikrofon: Přesně reprodukuje zvuk vašeho hlasu. Spolehlivý, vysoce kvalitní design: Užijte si hry Guitar Hero znovu a znovu. Navrženo pro herní konzole, pracujte ale i s PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii. Délka kabelu je cca 5m

Parametry produktu

Katalog. číslo 89140 Záruka 2 roky
Platforma PC, PS2, PS3, PS4, Wii Výrobce 1C Company

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty