Dixit: 6. rozšíření - Memories

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Toto není samostatná hra, ale pouze rozšíření, které vyžaduje původní hru!
 
Toto rozšíření Dixit přináší další nové a neokoukané obrázkové karty, které můžete zkombinovat se základní hrou.
 
Pokud už znáte původní karty nazpaměť, zajisté vám příjde vhod celkem 84 zbrusu nových obrázkových karet, které vnesou do vašeho hraní nový vítr a poskytnou další hodiny a hodiny zábavy s touto skvělou hrou.
 
Objevte nové fantastické světy díky nádherným ilustracím od Carine Hinder a Jérôma Pelissiera, plným exotických krajin a roztomilých stvoření!
 
 
Hra Dixit ve zkratce:
  • Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy.
  • Díky jednoduchým pravidlům a principu hraní si zábavu s Dixitem může užít opravdu každý napříč všemi věkovými kategoriemi.
  • Hra je také vhodná pro děti, kterým napomáhá k rozvíjením jejich fantazie.
 
V každém kole zastává jiný hráč roli vypravěče . Získává body tím, že ostatní hráči hádají jeho kartu pomocí nápovědy, kterou jim poskytne. Ale tato nápověda musí být důmyslná, protože pokud kartu uhodnou všichni hráči, nedostane vypravěč žádné body! Ostatní hráči získávají body tím, že najdou vypravěčovu kartu a že získají hlasy ostatních hráčů díky chytrému výběru karet. Hra končí ve chvíli, kdy jeden nebo více hráčů získá 30 bodů a více. Vítězí hráč s největším počtem bodů.
 
Obsah balení:
  • 84 karet Dixit

Parametry produktu

Katalog. číslo 27288 Záruka 2 roky
Doba hraní 30 minut Jazyk hry CZ
Obal CZ Počet hráčů 3-6
Věk do Věk od 8 let
Výrobce BlackFire Žánr Rodinné

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty