• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Disnery Frozen - Mini Projector

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný sněhulák Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarád Sven zavedou vaše děti do fantastického světa Ledového království, plného úchvatných sněhových krajin a neuvěřitelných příběhů. Každé dítě se nadšeně vydá na vzrušující cestu touto kouzelnou pohádkou po boku svých oblíbených postaviček. Ať už zpívají, tančí, nosí kostýmy nebo si hrají s hračkami z tohoto světa – prostě přiveďte své malé fanoušky do království Arendelle a užijte si všechno „Najednou“!

Díky 24 obrázkům na třech discích mohou děti sledovat, jak příběh jejich oblíbených hrdinů ožívá přímo v jejich dětském pokoji. Jednoduše vložte disk do přihrádky (vždy pouze jeden) a jemným otáčením snímky obměňujte. Vytvářejte vlastní scénáře prostřednictvím obrázků, které na sebe navazují v logickém pořadí. Promítejte ve tmě na zeď nebo strop a proměňte váš pokoj v malé divadlo. Tento projektor 2 v 1 funguje po odebrání disku jako praktická baterka s jemným bílým LED světlem, což dětem přijde vhod na noční cestu do koupelny nebo při hledání plyšáka.

Baterka s projektorem je napájena třemi 1,5 V bateriemi typu AG13/LR44 (jsou součástí balení). Pro budoucí výměnu baterií přihrádku otevřete pomocí šroubováku (není součástí balení).

Tvorba příběhů je skvělým nástrojem ke stimulaci kreativity u dětí. Tato činnost je nejen zábavná, ale také napomáhá schopnosti přemýšlet mimo stereotypy. Dále rozvíjí řadu dovedností, jako jsou například fantazie a slovní vyjadřování.

Parametry produktu

Katalog. číslo 87384 Záruka 2 roky
Motiv Disney, Disney Ledové království (Frozen) Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty