• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Dárkový set The Nightmare Before Christmas kalendář - diář - propiska (31 x 31 x 4 cm)

Dárkový set The Nightmare Before Christmas kalendář - diář - propiska (31 x 31 x 4 cm)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - exklusivní dárkový set s kalendářem a diářem s propiskou na rok 2023 s licencí a grafikou animovaného muzikálu The Nightmare Before Christmas. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Produkt obsahuje výhradně legální a kvalitní autorizované fotografie, obrázky a grafické provedení. Exklusivní dárkový set, krabice s kalendářem na rok 2023 a diářem s propiskou. SET OBSAHUJE: 1, Dvanáctiměsíční nástěnný kalendář čtvercového square formátu (30,5 x 30,5 cm) s celkem 12 grafickými obrázky postaviček z populárního animovaného filmu Tima Burtona. Kalendář má pro jednotlivé dny velké panely, které umožňují využívat kalendář jako diář a zaznamenávat do něj termíny schůzek, narozeniny nebo zapisovat další poznámky. Velikost kalendáře: 30,5 x 30,5 cm Rozložený formát na zdi zavěšeného kalendáře: 30,5 x 61 cm 2. Celoroční praktický plánovací A5 diář s obrázky a grafikou amerického loutkově animovaného muzikálu The Nightmare Before Christmas ( Ukradené Vánoce). V diáři s tvrdou obálkou a lepenou vazbou je dostatek místa pro všechny vaše poznámky, adresy a zaznamenání termínů schůzek nebo významných dat v celoročním kalendáři. Velikost diáře: A5 15,6 x 21,2 x 1,5 cm 3. Jdnobarevnou propisku .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76608 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty