Dárkový set Minecraft kalendář - diář - propiska (32 x 32 x 14 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální dárkový set na rok 2023 z katalogu produktů s licencí počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Exklusivní dárek pro všechny milovníky hry Minecraft. Dárkové balení kalendáře a diáře na rok 2023 s propiskou. Dárkový set obsahuje: - Nástěnný kalendář čtvercového square formátu (30,5 x 30,5 cm) s celkem 12 listy - Celoroční praktický A5 diář 1(5,6 x 21,2 x 1,5 cm) - Jednobarevnou propisku Velikost balení: 32 x 32 x 4 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76471 Záruka 2 roky
Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty