• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Dark Horse The Witcher 3: Wild Hunt - Geralt Grandmaster Ursine PVC Statue (20cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Figurka Geralta ve velmistrovské zaklínačské zbroji školy Medvěda. Škola Medvěda se specializuje na šermířství a na výdrž. Nehraje si na skrývání ve stínech nebo alchymii. Jednoduše cvičí své zaklínače jako rytíře, který si cestu prostě prosekají a přitom vydrží nejednu ránu. Tato zbroj náležela velmistrovi školy Medvěda, který na ní ale zanechal nákresy a tak ji nyní může mít i Geralt.

Geralt je hlavní postavou knih Zaklínač od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Nosí dva meče, jeden stříbrný a jeden železný. Stříbrný na monstra, za která získává odměny a železný na lidi, kteří mu nechtějí zaplatit. Jeho řemeslo, zaklínač, spočívá v zabíjení monster, která ohrožují lid. Už jako malý v rámci svého výcviku na hradě Kaer Morhen prošel řadou mutací, díky kterým je rychlejší a silnější než běžní lidé. Byl vyučen v používání jak meče a alchymie tak i magických znamení, která mu zajišťují převahu nad protivníkem.

Parametry produktu

Katalog. číslo 42439 Záruka 2 roky
Motiv The Witcher Obal EN
Výrobce Dark Horse Comics, ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty