• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Comodore C64 maxi

Comodore C64 maxi
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Znovuzrození nejprodávanějšího domácího počítače! 1982 - nový domácí počítač Commodore C64 dobývá psací stoly. Žádné obyčejné pípání, žádné monochromatické obrázky, ale operační paměť 64 kB, barevná grafika a zvukový syntezátor. Nyní, 35 let poté, přichází model THE C64 Maxi v podobě retro zařízení. Oficiálně licencovaná kopie oblíbeného C64 v modelu 1:1 je plná překvapení. Patří mezi ně výstup HDMI s vysokým rozlišením, joystick v klasickém stylu a 64 předinstalovaných her - například California Games, Paradroid, Nebulus, Impossible Mission a Uridium. 64 předinstalovaných her (California Games, Paradroid, Nebulus, Impossible Mission a mnoho dalších)·Vč. klasického USB joysticku·HDMI výstup s vysokým rozlišením a 2 USB porty * USB napájecí adaptér není součástí dodávky. Objednávejte s předstihem již nyní! Omezený počet kusů. Klasický USB joystick·HDMI kabel·Napájecí USB kabel*.

Parametry produktu

Katalog. číslo 41989 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PC Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty