• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Černý proměňovací keramický hrnek Minecraft: Enderman (objem 300 ml)

Černý proměňovací keramický hrnek Minecraft: Enderman (objem 300 ml)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou slavné počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Černý, keramický a proměňovací hrnek s grafickým potiskem postaviček z počítačové hry jménem Minecraft. Po nalití horké vody se obrázek změní. Objem hrnku: 300 ml . UPOZORNĚNÍ K ÚDRŽBĚ: Hrnek nesmí být používán v mikrovlnné troubě a umýván v myčce. Při dlouhodobém mytí v myčce může dojít k poškození potisku.

Parametry produktu

Katalog. číslo 63337 Záruka 2 roky
Barva černá Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty