• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Gamepad C-TECH Theon - 2 programovatelná makro tlačítka, 2x analog, X-input, vibrační, 1,8m kabel, USB (PS3/PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Gamepad C-TECH THEON Vám nabídne ještě lepší herní zážitky.

15 tlačítek, dva analogové joysticky, osmisměrný ovladač a 2 vibrační motorky. Zní to jako standard? Budete velmi mile překvapeni. THEON má unikátní design, díky kterému nabídne něco, co u konkurence nenajdete: vespod gamepadu další 2 programovatelná makro tlačítka. Přímo z gamepadu jim můžete pomocí funkce makro přiřadit sekvenci stisku několika kláves.

THEON má speciální povrchovou úpravu a je skvěle ergonomicky tvarován tak, aby hraní s ním byla pro Vás opravdu radost. Lze přepínat mezi digitálním a analogovým režimem. Díky X-input máte jistotu, že gamepad bude naprostou většinou her rozpoznán a nebude jej třeba nastavovat ani kalibrovat. Zajímavým bonusem je i podpora PS3
 
SPECIFIKACE
  • počet tlačítek: 15
  • vibrace: Ano, duální motor
  • analog: Ano
  • připojení: USB kabel, 1,8m

Parametry produktu

Katalog. číslo 76851 Záruka 2 roky
Platforma PC, PS3 Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty