• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Noční lampička Bluey - GoGlow Dream

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Dopřejte svému dítěti pocit bezpečí a naučte ho společně s Bluey, kdy je čas usnout a kdy je čas znovu vstávat!
 
Tato noční lampa 3 v 1 Bluey funguje jako noční světlo, svítilna a časovač. Když je čas jít spát, můžete Bluey uložit do postýlky a ona se kouzelně rozsvítí teplým světlem, které se po 10 minutách automaticky zhasne. Lampa také pomocí ikon ukazuje, kdy je noc a kdy je ráno. V noci svítí měsíc, který ukazuje, že dítě má zůstat v posteli a spát, a ráno svítí sluníčko, které ukazuje, že je čas vstávat.

 
Když Bluey vyndáte z malé postýlky, promění se v šikovnou svítilnu, kterou lze použít například k tomu, abyste uprostřed noci po tmě našli cestu do koupelny. Časovačem lze také nastavit to, jak dlouho má svítit noční světlo.
  • noční světlo vyžaduje 3 x AA baterie a svítilna vyžaduje 1 x AAA baterii (nejsou součástí balení)
  • rozměry: 14 cm x 9 cm x 11 cm

Parametry produktu

Katalog. číslo 78114 Záruka 2 roky
Motiv Bluey Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty