Blok A5 AC/DC: For Those About To Rock (15 x 21 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální blok z katalogu produktů s licencí australské rockové hudební skupiny AC/DC. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Černý zápisník ve formátu A5 s logem skupiny AC/DC na přední straně. Zápisník má stahovací pásek, který slouží proti nechtěnému otevření. Velikost zápisníku: A5 15 x 21 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 70943 Záruka 2 roky
Motiv Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty