• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Big Mutha Truckers (PS2) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - stav odpovídá použitému zboží.

Majitelka Big Mutha Truckers oznámila svým čtyřem dětem že končí v této společnosti, ale vybrat nového majitele nebude tak lehké, i když má své děti. Přichází proto s návrhem, že společnost přebere ten, kdo dovede vydělat nejvíce peněz do 60 dnů.
 
Vyberte si proto jednoho jezdce, usedněte do plně přizpůsobivého trucku a převážejte různé náklady po pěti městech co nejlépe a nejrychleji aby jste si vydělali co nejvíce peněz.

Parametry produktu

Katalog. číslo 78445 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS2 Výrobce 1C Company
Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty