• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Big Catch Bass Fishing (Wii) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použité zboží - zboží jeví známky používání.Prozkoumejte v Sega Bass Fishing vzrušující rybaření! Na motivy Dreamcast hitu, vycestujte do osmi různých rybářských lokací a chyťte toho největší a nejdrsnější rybu co kdy kdo viděl! Zvolte si mezi čtrnácti různými návnadami a soupeřte ve čtyřech turnajích. Začněte jako amatér a propracujte se až mezi profíky v klasickém turnaji mistrů. Navnadili jsme vás?

Co nás čeká?

* Vypilujte si své rybářské schopnosti.

* Proměnlivé počasí a vodní podmínky ovlivní chování ryb, takže budete muset zvládnout široký výběr speciálních návnad a technik úhlů, abyste chytili tu, která utekla.

* Rybaříte po ráno? Zkuste povrchovou návnadu. Je venku teplo? Raději rybařte v chladnějších vodách.

Parametry produktu

Katalog. číslo 81024 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Wii Typ distribuce Krabicová
Výrobce SEGA Žánr Simulátory, Sportovní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty