• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Batoh Playstation: Controllers (objem 25 litrů rozměr 39 x 46 x 14 cm)

Batoh Playstation: Controllers (objem 25 litrů rozměr 39 x 46 x 14 cm)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální batoh a zboží z fashion katalogu dětského zboží s brandem, licencovaným logem a grafikou konzole Playstation. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Šedý prostorný batoh s velkým uložným prostorem s malými uložnými prostory uvnitř batohu a místem na uložení laptopu. Na boku se nachátí síťka s možností uložení lahve na pití. Lehce polstrovaná záda a délkově nastavitelné popruhy. Materiál: 100% polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 56305 Záruka 2 roky
Barva šedá Motiv PlayStation

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty