Batoh Harry Potter: Nástupiště 9 3/4 - Hogwarts Express (objem 16 litrů 28 x 38 x 15 cm) červený polyester

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální výrobek - batoh z katalogu merchandise produktů s licencí Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní jednoprostorový červený batoh s přední kapsou a se znakem 9 3/4 z populárního příběhu Harry Potter. Délkově nastavitelné popruhy a ucho pro nošení v ruce. Objem batohu: 18 litrů Výška batohu: 38 cm Šířka batohu: 28 cm Hloubka batohu: 15 cm Materiál: 90% polyester 10% polyuretan .

Parametry produktu

Katalog. číslo 62988 Záruka 2 roky
Barva červená Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty