• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Barbie: Panenka Barbie Cutie Reveal Llama Fantasy Series s 10 překvapeními

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Panenky Barbie Cutie Reveal Fantasy Series nabízejí ten nejroztomilejší zážitek z rozbalování s 10 překvapeními, včetně pohyblivé panenky Barbie! Rozbalte balíček a najděte měkkého plyšového kamaráda lamy a čtyři sáčky s překvapením. Odstraňte kostým lamy na párty a najděte panenku Barbie s dlouhými vlasy a třpytivými detaily. Otevřete sáčky s překvapením a najděte třpytivé oblečení, doplňky, hřeben s houbou a mini lamu. Děti mohou oblékat panenku Barbie a zdobit ji jako doplňky - vršek kostýmu se obrátí a stane se z něj super měkká fleecová bunda a hlava kostýmu se také promění v pelíšek pro domácí mazlíčky! Překvapení pokračují roztomilostí se změnou barev. Na tváři panenky Barbie se objeví barva zvířecího obličeje a její mazlíček lama „otvírá a zavírá“ oči – taková roztomilá! K aktivaci stačí použít houbový hřeben a ledovou vodu; vyměňte zpět teplou vodou. Objevte všechna roztomilá překvapení s touto sérií Barbie Cutie Reveal. Obsahuje panenku ve zvířecím kostýmu a 10 překvapení. Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.
  • S 10 překvapeními v 1 balení poskytují panenky Barbie Cutie Reveal Fantasy Series ten nejroztomilejší zážitek z rozbalování s měkkými, plyšovými zvířecími kamarády a módou, překvapeními a transformující zábavou (každá se prodává samostatně, v závislosti na dostupnosti)
  • Rozbalte balíček a najděte měkkou plyšovou párty lamu s panenkou Barbie uvnitř!
  • Zvedněte hlavu kostýmu a odkryjte pohyblivou panenku Barbie s dlouhými barevnými vlasy a třpytivými detaily obličeje
  • Otevřete 4 sáčky s překvapením a najděte oblečení a doplňky: třpytivou sukni, pár skvělých bot, hřeben s houbou, čelenku pro lamu a mini lamu!
  • Děti mohou oblékat panenku Barbie a doplňovat ji tak, že obrátí vršek kostýmu a najdou super měkkou fleecovou bundu s potiskem konfet. Hlava kostýmu se promění v postel i pro kamaráda minilamu
  • Překvapení pokračují pro roztomilost se změnou barev - použijte ledově studenou vodu k proměně tváře panenky Barbie barvou na obličej zvířat a k „otevření a zavření“ očí lamy. Vyměňte zpět teplou vodou. Opakujte znovu a znovu!
  • Panenky Barbie Cutie Reveal jsou skvělým dárkem pro děti od 3 do 7 let, zvláště pro ty, které milují objevování roztomilých překvapení!

Parametry produktu

Katalog. číslo 78295 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty