Antistresová mačkací hračka Playstation: PS 5 ovladač (11 x 8 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, antistresová hračka a doplňkové zboží, z katalogu dárkových produktů s grafikou a licencí herní společnosti Playstation. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Bílá antistresová mačkací hračka ve tvaru ovladače k herní konzoli Playstation 5 je vysoce detailní, stresový míček obsahující tlačítka i ikony, které znáte ze skutečného ručního ovladače. Zbavte se stresu na tomto pěnovém a nechte si ten pravý na hraní. PlayStation Stress Controller je skvělým doplňkem pro hráče PlayStationu, kteří potřebují nemotornou hračku pro rychlou úlevu od stresu. Uschovejte jej u svého herního nastavení nebo v tašce, abyste jej mohli používat po celý den. Rozměry hračky (š x v): 11 x 7,5 cm Materiál hračky: 100% pěna .

Parametry produktu

Katalog. číslo 75015 Záruka 2 roky
Motiv PlayStation

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty