• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Amazon - Echo Dot 4 White 4th generation)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Hlasové ovládání pro vaši inteligentní domácnost:
 
Nyní v šedé barvě
zapněte světla, upravte termostaty, ovládejte zámky dveří a mnohem více pomocí kompatibilních zařízení a pouze pomocí vašeho hlasu.
Multifunkční reproduktor - streamujte skladby z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer a mnoha dalších.
Poslouchejte hudbu, zvukové knihy a podcasty kdekoli ve vaší domácnosti díky multiroom hudbě.
 
Zůstaňte ve spojení - snadno telefonujte pomocí hlasového ovládání.
Zábava s Alexou - Alexa umí vyprávět vtipy, přehrávat hudbu, odpovídat na otázky,
číst zprávy a předpověď počasí, nastavovat budíky a mnoho dalšího. - Navrženo pro zajištění soukromí - zahrnuje víceúrovňové soukromí a kontrolní opatření, včetně tlačítka pro vypnutí mikrofonu, které umožňuje vypnout napájení mikrofonů.
 
Nizozemština/turečtina/čeština/polština nejsou podporovány.    
 
Technické údaje
 
Rozměry 100 x 100 x 89 mm
 
Hmotnost 328 gramů. Skutečná velikost a hmotnost se mohou lišit v závislosti na výrobním procesu.
 
WiFi připojení
 
Dvoupásmová síť WLAN podporuje sítě standardů 802.11 a / b / g / n / ac (2,4 a 5 GHz). Nepodporuje připojení k sítím WiFi ad-hoc (nebo peer-to-peer).
 
Bluetooth připojení
 
Podporuje profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) pro streamování zvuku z mobilních zařízení do Echo Dot nebo z Echo Dot do vašeho reproduktoru Bluetooth. Audio / Video Remote Control Profile (AVRCP) pro hlasové ovládání připojených mobilních zařízení. Hlasové ovládání bez použití rukou není na zařízeních Mac OS X podporováno. Bluetooth reproduktory se zadáním PIN nejsou podporovány.
 
Audio 41mm reproduktor; 3,5 mm stereofonní zvukový výstup pro externí reproduktory (audio kabel není součástí dodávky)
 
Systémové požadavky
 
Echo Dot lze k vašemu WiFi připojit okamžitě. Aplikace Alexa je kompatibilní se zařízeními Fire OS, Android a iOS a lze k ní přistupovat také z webového prohlížeče. Podporované operační systémy:
 
iOS 11.0+
Android 6.0+
Fire OS 5.3.3+:
. Některé dovednosti a služby mohou vyžadovat samostatné předplatné nebo různé poplatky.
 
Připojení
 
Díky jednoduchému nastavení WiFi společnosti Amazon mohou zákazníci připojit inteligentní domácí zařízení ke své síti WiFi v několika jednoduchých krocích. Snadné nastavení WiFi je jen jedním ze způsobů, jak se Alexa neustále učí. Další informace o snadném nastavení WiFi.    
 
Usnadnění
 
Aplikace Alexa a produkty s podporou Alexa obsahují několik funkcí usnadnění přístupu pro zákazníky s omezeným zrakem, sluchem, pohybem nebo řečí. Další informace o Alexě a přístupnosti.
 
Obsah balení
 
Echo Dot šedý, napájecí zdroj (15 W) bílý a průvodce rychlým spuštěním.
 
Generace
 
Echo Dot, 4. Generace – 2020
 
Funkce ochrany údajů
 
Technologie probuzení slov, indikátory streamování, tlačítko pro vypnutí mikrofonu, možnost prohlížet a mazat hlasové záznamy a další. Navštivte portál ochrany osobních údajů Alexa a zjistěte, jak zařízení Alexa a Echo zajišťují soukromí.
 
Jazyk
 
Alexa mluví anglicky, německy, francouzsky, italsky a španělsky

Parametry produktu

Katalog. číslo 77992 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty