• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

After the Fall Frontrunner Edition PS VR (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Od tvůrců Arizona Sunshine® přichází epické akční FPS pro VR, jehož jádrem je intenzivní kooperativní hratelnost, ve které se až 4 hráči postaví proti postapokalyptickému virtuálnímu světu plnému divokých nemrtvých, které zmutovala a znetvořila neutuchající zima.
 
Hra After the Fall®, zasazená do zledovatělých trosek Los Angeles z 80. let 20. století a odehrávající se asi 20 let po apokalypse, kombinuje rozvíjející se virtuální svět sdílený s hráči na všech platformách a akční kooperativní hratelnost vybudovanou od základů pro VR.
 
Vydejte se do pozůstatků postapokalyptického Los Angeles, používejte smrtící zbraně a ničivé schopnosti se skutečnými pohyby, zatímco budete rozvíjet svůj bojový styl a spojíte síly s hráči z celého světa, abyste se utkali s hordami nemrtvých a mohutnými bossy a zanechali město v lepším stavu než vaši předchůdci.
  • Intenzivní kooperativní VR akce: Hrajte sólo nebo spojte síly v kooperaci pro 4 hráče v zamořeném VR světě inspirovaném 80. léty 20. století
  • Peklo zamrzlo: Vydejte se do rozvalin vyvíjejícího se postapokalyptického Los Angeles, kde budete mít budoucnost města ve svých rukou
  • Ne jen tak obyčejní nemrtví: Bojujte s obřími hordami, speciály a kolosálními bossy
  • Objevte svůj bojový styl: Vyrábějte, vylepšujte a používejte velký arzenál zbraní a ničivých schopností se skutečnými pohyby
  • Utkejte se v rychlém souboji 4v4


The After the Fall® - Frontrunner Edition obsahuje:
  • Kompletní přístup k Frontrunner Season – včetně dodatečných misí a lokací, nových herních režimů, nových zbraní a dalších.
  • Skin „Ultimate Buster” exkluzivní pro PS VR – díky tomuto skinu „Ultimate Buster“, exkluzivnímu pro PlayStation VR, čas jen poletí.
  • Motivy a avatary After the Fall® pro PS4 – přenesete si zničený svět hry After the Fall na svou hlavní obrazovku PlayStation.
  • Digitální oficiální soundtrack After the Fall® - oficiální soundtrack ze hry After the Fall®.
  • Digitální artbook After the Fall® - výběr těch nejlepších grafických konceptů a artworků ze zmrzlé dystopie After the Fall.

Parametry produktu

Katalog. číslo 66728 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma PS4 VR
Typ distribuce Krabicová Výrobce ostatní
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty