• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

3D polštář Minecraft: Steve (17 x 27 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - 3D polštář z katalogu produktů s licencí a grafikou populární počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. 3D polštář vyvedený jako hlavní postava jménem Steve z populární počítačové hry v otevřeném kostkovém světě Minecraft. Polštář je vhodný pro všechny menší i větší fanoušky, kteří se odteď nebudou bát žádný večer usínat, protože je bude chránit Steve po jejich boku. Velikost polštáře: 17 x 27 cm Materiál polštáře: 100% polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79873 Záruka 2 roky
Barva vícebarevná Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty