3D keramický hrnek Playstation: Gamepad (objem 300 ml)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu fashion produktů se znakem a grafikou značky herní konzole Playstation. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Šedý keramický hrnek v grafice Playstation. Na přední straně hrnku se nachází logo hraci konzole Playstation. Ucho hrnku je ve tvaru ovladače Playstation i s typickými tlačítky jako na opravdovém ovladači. Objem hrnku: 300 ml Hrnek je balený v papírové krabičce. Velikost balení: 14 x 12 x 11,5 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 62983 Záruka 2 roky
Barva šedá Motiv PlayStation

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty