• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Red Wings: Aces of the Sky (Voucher - Kód ke stažení) (X1)

Red Wings: Aces of the Sky (Voucher - Kód ke stažení) (X1)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Experience the fascinating history of the Great War and become the king of the skies! Red Wings: Aces of the Sky is a dynamic action game that will show you amazing battles from the pages of the history in a brand new arcade gameplay style. Use your unique skills to take your opponents down, develop your deadly pilot aim and become the true ace of the sky. Witness the birth, rise, and fall of the talented Red Baron, Manfred von Richthofen—the ultimate hero of the war, credited with 80 victories. Now you can become a part of his squadron, but are you up to the task? Choose one of over 10 historical warplanes of Entente Powers and the Triple Alliance. Invite a friend to fly together on a local co-op. Sky-high thrills are waiting for you! Experience a unique mix of historic events and over-the-top, comic book-stylized adventures. Game events are combined with quotes from real letters from WW1 pilots.

Parametry produktu

Katalog. číslo 51062 Záruka 2 roky
Digitální platforma XBOX One Jazyk hry EN
Platforma Xbox One Typ distribuce Digitální
Žánr Akční, Simulátory

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty