• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Night Call (Voucher - Kód ke stažení) (X1)

Night Call (Voucher - Kód ke stažení) (X1)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

"Night Call is a new kind of non linear narrative and noire game taking place in Paris, France. Using the real city map (~105 km² or ~40.5 mi²) and the intimacy a taxi can offer, players will meet numerous and unique passengers to talk with. Some of them know things about the killer, others pretend to know things, and some just need to talk to someone. More than just telling a story, Night Call also aims to show the city of Paris like it is in reality. A bit far from the usual cliché of the city of love. A gigantic city, always in movement, and full of very different people. Every one of them has a story to share. Put together, all these bits of stories will create a unique experience on the way to find the killer's identity."

Parametry produktu

Katalog. číslo 50333 Záruka 2 roky
Digitální platforma XBOX One Jazyk hry EN
Platforma Xbox One Typ distribuce Digitální
Žánr Simulátory

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty