• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Figurka Minecraft - Mob Head Minis - Enderman

Figurka Minecraft - Mob Head Minis - Enderman
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Stylizovaná figurka Endermana ze světa Minecraft s velkou hlavou. Figurky mají pohyblivé klouby, takže je fanoušci Minecraftu mohou pózovat do akčních póz!
 
Figurky postav je možné rozložit a dílky lze uložit do hlavy.
 
Tvořte, zkoumejte a přežijte s akčními figurkami Minecraft Mob Head Minis! Tyto figurky byly přepracovány a vyrobeny s obřími hlavami a pohyblivými dílky, které usnadňují hraní i menším rukám. Díky jedinečnému pixelovanému designu videohry vypadají, jako by vypadly přímo ze hry. Vytvářejte znovu oblíbené herní momenty nebo vymýšlejte příběhy pomocí ikonických postav, které zaujmou akční pózy. Skvělý dárek pro fanoušky Minecraftu. 
  • výrobce: Mattel
  • materiál: plast
  • oficiálně licencovaný produkt

Parametry produktu

Katalog. číslo 70287 Záruka 2 roky
Motiv Minecraft Věk od 6 let
Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty