• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Karaoke Revolution (PS3) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - stav odpovídá použitému zboží. Bazar - jedná se o použitý kus - záruka 6 měsíců. 50 licencovaných skladeb, Hráči, čím lépe zpívají, tím více jsou odměněni, a tím více příležitostí mají k dispozici. Karaoke Revolution nabízí celou řadu klíčových herních módů, včetně možnosti Party pro 16 uživatelů.

Parametry produktu

Katalog. číslo 87716 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN, IT Multiplayer Ano
Obal IT Platforma PS3
Typ distribuce Krabicová Výrobce Konami
Žánr Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty