Herní Bedna - Gold

Herní Bedna - Gold
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Máte rádi překvapení, rozbalování dárků a štěstí v podobě toho, co na Vás může čekat uvnitř? V tom případě pro Vás máme jedinečnou možnost ukojit Vaše touhy pomocí našich Herních Beden, ve kterých najdete nějakou figurku a několik drobných doplňků k ní.

A co Vám nabízí Zlatá kategorie beden? To je vcelku jednoduché, náhodonou figurku POP!, Disney Infinity, Warhammer a další luxusní figurky, nebo hrnky. Mezi dalšími drobnostmi pak najdete nejrůznější herní mapy, klíčenky, přívěsky a drobnůstky pro zpestření celého balíku předmětů.

Herní Bedna neobsahuje vše, co vidíte na obrázku, ten je pouze ilustrativní. Obsahuje jeden hlavní předmět plus doplňky v celkové hodnotě samotné bedny.


Parametry produktu

Katalog. číslo 21572 Záruka 2 roky
Druh Figurka Edice Speciální
Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty